» » Дев’ятирічного Сергія Петухова, якого відучора шукали поліцейські, оперативники знайшли за 10 км від рідного села живим і неушкодженим

Дев’ятирічного Сергія Петухова, якого відучора шукали поліцейські, оперативники знайшли за 10 км від рідного села живим і неушкодженим


Близько 12 годин тривали пошуки хлопчика. Увесь цей час він провів на вулиці. А розшукали його неподалік залізничної колії біля сусіднього населеного пункту.

Сергійко зник вчора вдень, коли пішов у магазин у с. Добре, та не повернувся із нього. Повідомлення про його зникнення до поліції надійшло близько 22:00 від рідних.

Одразу ж по тривозі був піднятий увесь особовий склад поліції, а під контролем керівництва обласного главку розгорнута масштабна розшукова поліцейська операція та створено оперативний штаб.

Усю ніч хлопчика шукали поліцейські Баштанського районного відділу поліції та найближчих відділень, оперативники, кінологи зі службовими собаками, військові, представники місцевої громади та небайдужі громадяни у Доброму та селах поблизу.

Близько 10:00 Сергія знайшли оперативники живим і неушкодженим за 10 кілометрів від домівки, коли він йшов уздовж залізничної колії неподалік села Лоцкине. Наразі життю дитини нічого не загрожує.

Шановні батьки! Будьте пильними до своїх дітей, завжди тримайте їх у полі зору, особливо малолітніх, спілкуйтесь із ними і пояснюйте їм правила безпечної поведінки.

У разі зникнення ваших близьких або рідних — негайно повідомляйте на 102!

Відділ комунікації поліції Миколаївської областіКомменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Казанковского района. Наш E-mail: kz@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!