» » В Украине заработала программа «Доступная ипотека»

В Украине заработала программа «Доступная ипотека»

В Украине заработала программа «Доступная ипотека»
З початку березня в Україні запрацювала програма «Доступна іпотека», якою передбачається зниження ставки відсотку за іпотекою для фізичних осіб-позичальників до 7% річних за рахунок держави. Програма фінансується за рахунок Фонду розвитку підприємництва, і на її реалізацію закладено 5 млрд. грн., чого, за підрахунками експертів, вистачить приблизно на 5000 сімей.

До програми включились ряд українських банків – «ПриватБанк», «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Кредобанк», «ОТП Банк», «Мегабанк» та «Банк «Глобус»».

Миколаївські регіональні підрозділи банків також звітують про активну роботу в рамках програми. Так, Миколаївський підрозділ АБ «Укргазбанк» заявили про те, що банк вже веде роботу з 26 клієнтами, що бажають придбати нерухомість як на первинному, так і на вторинному ринку, а 3 клієнти вже подали заявки попереднього погодження на загальну суму

2 300 000 грн. Про успішний старт програми в Миколаївській області також повідомляють «ПриватБанк» та «Ощадбанк».

Всього в Україні вже укладено 20 кредитних договорів на суму 14 720 000 грн, а кількість заявок, що знаходяться на стадії розгляду – 90.

На перший погляд повільна динаміка зростання кількості кредитів пояснюється процесами оцінювання банками надійності клієнта, тож пришвидшення темпів видачі кредитів за програмою можливо буде спостерігати вже в квітні.

За аналітичною інформацією Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Казанковского района. Наш E-mail: kz@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!